Skip to main content
  |   Login

West Dunbartonshire Health & Social Care Partnership

05 May 2017 - onwards
Fixed
None
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Members

PartyNameRoleMembership Dates
Independent
Bailie Denis Agnew Member 18/05/2017 - current
Scottish National Party (SNP)
Councillor Jonathan McColl Vice-Convener 01/06/2021 - current
Labour
Councillor John Mooney Member 20/05/2017 - current

Appointees

Other Information