Skip to main content
  |   Login

Shared Services Joint Committee

16 December 2016 - onwards
Fixed
None
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Meetings

Members

PartyNameRoleMembership Dates
Scottish National Party (SNP)
Provost William Hendrie Member 17/05/2017 - current
Labour
Councillor David McBride Member 01/06/2017 - current
Scottish National Party (SNP)
Councillor Iain McLaren Chairman 17/05/2017 - current
Labour
Councillor Lawrence O'Neill Member 19/08/2017 - current

Other Information